CAFE PANAMERA
PORSCHE WŚRÓD KAW!

„CAFE PANAMERA – PORSCHE WŚRÓD KAW!”

- takim komplementem obdarzył nas kiedyś jeden z Klientów. Podobne opinie cieszą tym bardziej, że proces palenia kawy nie jest prosty. Wymaga wiedzy, zaangażowania, szacunku i pasji. Ziarna, które do Państwa dostarczamy palimy sami, w klasycznym piecu. Żadnej nowoczesności w procesie. Stosowanie tradycyjnej metody, którą kawa palona była od wieków, pozwala w pełni wydobyć jej smak i aromat. Próżno szukać podobnej jakości we wszelkiego rodzaju kapsułkach, proszkach i wynalazkach typu „2w1”.

W branży działamy od 2006 czerpiąc z doświadczenia najlepszych. Pewien przemiły Starszy Pan, ekspert w dziedzinie kawy, biegły sądów arbitrażowych w Londynie, uczył nas analizy surowych ziaren i dalszej ich obróbki, kładąc nacisk na każdy najmniejszy szczegół procesu. Swoją rozległą wiedzą ustalił wysokość poprzeczki, której z każdym paleniem staramy się nie strącić.

W 2013 roku powołaliśmy spółkę CAFE PANAMERA, aby móc dzielić się z Państwem produktem najwyższej jakości. Świeża, tradycyjnie palona kawa smakuje najlepiej!

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij