Arabica dla Koneserów

Szanowni koneserzy

Z myślą o najbardziej wytrawnych koneserach kawy stworzyliśmy miejsce z dostępem do niepowtarzalnych kaw. Poświęcamy dużo czasu aby zapewnić dostęp do limitowanych produktów z całego świata naszym lojalnym klientom.

Głęboko wierzymy, że produkty, które przygotowaliśmy dla koneserów spełnią Wasze najskrytsze marzenia o tej jedynej kawie, niedostępnej na szeroką skalę.

Ponieważ bardzo cenimy sobie Waszą lojalność, dlatego każdy klient, który zbierze odpowiednią ilość punktów lojalnościowych otrzyma od nas tygodniowy dostęp do Arabica dla Koneserów. Dostępne tam produkty można nabyć zarówno za gotówkę jak i wykorzystując zebrane Punkty Lojalnościowe.

Dostęp do Arabica dla Koneserów otrzyma zarejestrowany klient Cafe Panamera za każde zebrane 1.000 punktów lojalnościowych.

Oczywiście za dostęp do Arabica dla Koneserów nie zostaną pobrane żadne punkty lojalnościowe, jest to tylko próg po zebraniu którego dostaną Państwo dostęp do naszych wyjątkowych produktów.

Aby przejść na stronę Arabica dla Koneserów wprowadź hasło

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij