Strona główna / O nas - czyli wszystko o Cafe Panamera

„Cafe Panamera – Porsche wśród kaw!”

- takim komplementem obdarzył nas kiedyś jeden z Klientów. Podobne opinie cieszą tym bardziej, że proces palenia kawy nie jest prosty. Wymaga wiedzy, zaangażowania, szacunku i pasji. Ziarna, które do Państwa dostarczamy palimy sami, w klasycznym piecu. Żadnej nowoczesności w procesie. Stosowanie tradycyjnej metody, którą kawa palona była od wieków, pozwala w pełni wydobyć jej smak i aromat. Próżno szukać podobnej jakości we wszelkiego rodzaju kapsułkach, proszkach i wynalazkach typu „2w1”.

W branży działamy od 2006 czerpiąc z doświadczenia najlepszych. Pewien przemiły Starszy Pan, ekspert w dziedzinie kawy, biegły sądów arbitrażowych w Londynie, uczył nas analizy surowych ziaren i dalszej ich obróbki, kładąc nacisk na każdy najmniejszy szczegół procesu. Swoją rozległą wiedzą ustalił wysokość poprzeczki, której z każdym paleniem staramy się nie strącić.

W 2013 roku powołaliśmy spółkę CAFE PANAMERA, aby móc dzielić się z Państwem kawa świeżo paloną najwyższej jakości. Świeża, tradycyjnie palona kawa smakuje najlepiej! Jesteśmy polskim producentem kawy zapewniającym kawę paloną dla firm

 Naszym zdaniem dobra kawa to taka, która została pieczołowicie wyselekcjonowana, dobrze upalona, a następnie świetnie przygotowana. Zawsze też pijcie ją w dobrym towarzystwie, choćby swoim własnym.

Nasza świeżo palona kawa zdecydowanie należy do kategorii „najlepsza”! Upalamy ją w sposób tradycyjny, w takich ilościach aby móc dostarczyć ją do konsumenta w ciągu maksymalnie dwóch tygodni od daty palenia. To założenie gwarantuje Państwu produkt absolutnie świeży, smaczny i aromatyczny. Sprowadzamy kawę z całego świata, a naszym kluczem doboru jest po prostu doskonała jakość i świetny smak. Chcemy dostarczać Państwu niezapomnianych wrażeń kawowych.

W naszym sklepie internetowym z kawą świeżo paloną znajdziecie Państwo selekcję kaw, jednorodnych oraz mieszanek sporządzanych według naszych sekretnych receptur. Oferujemy kawę ziarnistą lub kawę zmieloną na Państwa życzenie. W nasz sklepie z kawą świeżo paloną znajdziecie Państwo również niezbędne akcesoria do kawy, które umilą czas spędzony z ulubioną filiżanką kawy. Zaparzacze do kawy, kawiarki czy filiżanki do kawy to wszystko dostępne w naszym sklepie internetowym z kawą. Zachęcamy do próbowania i poszukiwania swojego ideału – tej jednej jedynej kawy, bez której nie wyobrażacie sobie dnia.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij