PROGRAM PARTNERSKI CAFE PANAMERA


„ZOSTAŃ AMBASADOREM CAFE PANAMERA”

Wychodząc na przeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na naszą kawę, postanowiliśmy przygotować specjalną ofertę współpracy dla Ciebie.

Jeżeli interesuje Cię dystrybucja kawy, chciałbyś kupować naszą kawę w jeszcze lepszej cenie a jednocześnie zarobić na Swoje hobby to dobrze trafiłeś. 

Ze względu na specyfikę naszego produktu oraz na fakt, iż staramy się dostarczać tylko i wyłącznie świeżo paloną kawę do naszych klientów, poszukujemy osób chętnych do dystrybucji naszych produktów. Przekonaj się jak nie wiele potrzeba (rozważymy współpracę już od zamówień na poziomie 5kg) aby móc czerpać korzyści ze współpracy z Cafe Panamera.

Jeżeli jesteś zainteresowany tą formą współpracy odezwij się do nas pod adresem email: b2b@cafepanamera.pl a przedstawimy Ci naszą propozycję skierowaną specjalnie dla Ciebie. 

Bo świeża kawa smakuje lepiej...

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij