GUATEMALA ANTIGUA SHB [500g]

Ziarna kawy uprawiane w Gwatemali zwykle mają nuty smakowe czekoladowo-kakaowe, czasem smakują jak toffi. Dobrze zrobiony napar ma  pełne body i bogaty aromat. Kawa z Gwatemali to „prawdziwa” środkowoamerykańska kawa.

  • Kwasowość: niska
  • Moc: niska
  • Smak: wyrazisty

45,00 PLN

[ 500g ]
dostępny

Opis produktu

Ziarna kawy uprawiane w Gwatemali zwykle mają nuty smakowe czekoladowo-kakaowe, czasem smakują jak toffi. Dobrze zrobiony napar ma  pełne body i bogaty aromat. Kawa z Gwatemali to „prawdziwa” środkowoamerykańska kawa. Perfekcyjnie prezentują te cechy ziarna uprawiane w regionach Atilan i Antigua, na centralnych wyżynach kraju. W ziarnach z innych regionów często daje się wyczuć kwaskowość kwiatów, która często może być pikantna albo czekoladowa.

Guatemala Antigua Coffee

Jedną z najlepszych kaw Gwatemali jest kawa uprawiana w regionie Antigua. Wyróżnia się ona złożonym smakiem z dominującą nutą kakao. Antigua ma typową gwatemalską jakość, która obejmuje pełne body (cięższe niż typowa kawa z Ameryki Środkowej) i wyrazisty smak. Daje nam bogactwo odczuć, po prostu aksamit w ustach. Wszystko to dzięki idealnej glebie oraz klimatowi w regionie Antigua, dolinie otoczonej trzema wulkanami. Antigua zachowuje swoje niepowtarzalne 

Brak produktów
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij