KOSTARYKA TARRAZU [1000g]

Kostarykę kochamy za wiele rzeczy. Krajobraz jest wspaniały. Plaże są czyste, a pogoda jest ciepła przez cały rok. Jednak najbardziej kochamy kawę prosto z Kostaryki. 

 • Kwasowość: niska
 • Moc: niska
 • Smak: wyrazisty

91,00 PLN

[ 1000g ]
dostępny

Opis produktu

Kostarykę kochamy za wiele rzeczy. Krajobraz jest wspaniały. Plaże są czyste, a pogoda jest ciepła przez cały rok. Jednak najbardziej kochamy kawę prosto z Kostaryki. Kostaryka jest uważana za jeden z najlepszych na świecie regionów uprawy kawy ze względu na wulkaniczną glebę i idealny drenaż. W rezultacie ta kawa jest cudownie gładka i ma słodki, owocowy aromat. Jego profil smakowy jest naznaczony subtelnymi niuansami, czekoladowymi połączonymi pięknie z delikatną nutą cytrusową.

Kostarykański Tarrazu jest w najlepszym swoim wydaniu przygotowywany, jako napar kapu. Zaparzana w kawiarce francuskiej produkuje nieco jaśniejszy kielich z wyraźniejszymi nutami cytrusowymi. Jasność lub kwasowość może być nieco przytłaczająca, gdy jest przygotowywana, jako jednorodne espresso.

 • Kawa znana z owocowego smaku i aromatu oraz od lekkiego do średniego body. Etiopskie Yirgacheffes są winne i pachnące. Są też często recenzowane i oceniane jako jedne z najwyższej jakości kaw Arabica na świecie. Ich reputacja często oznacza też, że mają one wyższą cenę.

  • Kwasowość: niska
  • Moc: niska
  • Smak: wyrazisty
  121,00 PLN
  [ 1000g ]
  dostępny

  Kawa znana z owocowego smaku i aromatu oraz od lekkiego do średniego body. Etiopskie Yirgacheffes są winne i pachnące. Są też często recenzowane i oceniane jako jedne z najwyższej jakości kaw Arabica na świecie. Ich reputacja często oznacza też, że mają one wyższą cenę.


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij