Strona główna / Termin realizacji i koszt dostawy

Czas realizacji zamówień

Szanowni klienci, dbając o najwyższą jakość wytwarzanej przez nas kawy staramy się aby zakupiony przez Państwa produkt był wypalany na świeżo po złożonym zamówieniu. 

Gwarancja wysyłki do 48h

Fundamentalny jest dla nas fakt, iż sprzedajemy tylko i wyłącznie kawy, których ziarna posiadamy na magazynie. Takie podejście pozwala nam zagwarantować wysyłkę naszej kawy w terminie maksymalnie do 2 dni roboczych.

Jednocześnie robimy wszystko (90% naszych zamówień wysyłamy następnego dnia po zamówieniu) co w naszej mocy aby zamówiony przez Państwa towar został wysłany w ciągu jednego dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia (oraz otrzymania płatności). 

Czas dostawy zamówionego produktu jest uzależniony od wybranego przez Państwa spedytora i waha się od 1 do 3 dni roboczych:

Koszty dostawy

Koszty dostawy uzależnione są od preferowanego przez Państwa spedytora i wahają się od 10,99 zł do 23 zł za przesyłkę do 30 kg.

Istnieje również możliwość odbioru osobistego zamówienia pod adresem: sklep firmowy Cafe Panamera ul. Bażancia 18, 05-505 Dobrzenica - opcja odbioru osobistego jest darmowa.

Istnieje możliwość wysłania przesyłki za pobraniem za dodatkową opłatą 5-11 zł

Wysyłki realizujemy przez następujących spedytorów:

  • DHL Standard - przewidywany termin doręczenia 24h - koszt dostawy 24,60 zł
  • InPost Paczkomat - przewidywany termin doręczenia 24-48h do wybranego paczkomatu - koszt dostawy już od 10,99 zł

Większość spedytorów udostępnia możliwość śledzenia paczki - po wysłaniu towaru otrzymacie Państwo od nas email z linkiem do śledzenia Swojej przesyłki.

Metody Płatności

Płatności w sklepie internetowym Cafe Panamera są obsługiwane przez firmę Blue Media S.A. ul. Powstańców Warszawy 6, 81-718 Sopot. 

Metody płatności