Arabika dla koneserów

Arabica dla koneserów

Szanowni koneserzy kawy świeżo palonej i Arabiki!

Z myślą o najbardziej wytrawnych koneserach kawy stworzyliśmy miejsce z dostępem do niepowtarzalnych kaw. Poświęcamy dużo czasu aby zapewnić dostęp do limitowanych produktów z całego świata naszym wytwornym klientom.

Głęboko wierzymy, że produkty, które przygotowaliśmy, spełnią Wasze najskrytsze marzenia o tej jedynej kawie, niedostępnej na szeroką skalę. W tym miejscu znajdziecie niepowtarzalne kawy 100% Arabica dla koneserów jak również idealne na niepowtarzalne prezenty kawowe!

Cieszcie się najlepszymi kawami na świecie, świeżo palonymi specjalnie dla Was w naszej palarni kawy!

Przedstawiamy Wam obecnie 2 kawy 100% Arabica z bardzo limitowanych upraw:

JAMAICA BLUE MOUNTAIN

Jamaica Blue Mountain

Jamaica Blue Mountain jest szanowana na całym świecie za wyrafinowanie i gładki, czysty smak. Uprawiana w górach Blue Mountain na Jamajce, przetwarzana na mokro.

Jest jedwabiście gładka i dobrze zbalansowana. Łagodny, lekko słodki smak oraz doskonałe, pełne body sprawiają że jest niemal kremowa.

Certyfikowane plantacje kawy Jamaica Blue Mountain znajdują się na wysokości od 3000 stóp (914 metrów) do 5,500 stóp (1666 metrów) nad poziomem morza.

Jamaica Blue Mountain to jedyna kawa na świecie pakowana w drewniane beczki zamiast w worki. Ze względu na bardzo niewielki obszar uprawy jej roczny eksport ograniczony jest do 1740 ton co stanowi ułamek innych globalnych kaw. Jednocześnie przy prawie 90% eksporcie tej kawy do Japonii, pozostaje ona ciągle niedostępna oraz bardzo ekskluzywna.

Kawa arystokracji, kto raz jej spróbuje będzie chciał do niej nieustannie wracać!

HAWAII KONA EXTRA FANCY

Kona Extra Fency jest najwyższej jakości Arabicą  uprawianą w dzielnicy Kona w zachodniej części Wielkiej Wyspy Hawajów w Stanach Zjednoczonych. Obszar, w którym jest uprawiany, znany jest jako Kona Coffee Belt, a także Kona Coffee Country.

Znana jest z prostego, ale bogatego smaku, zazwyczaj lekkiego, delikatnego i łagodnego o złożonym aromacie i smaku.

Kona jest zbierana ręcznie w szczytowej dojrzałości, a plantatorzy powracają do ośmiu razy w sezonie, aby zebrać owoc.

Kona Coffee Belt zapewnia optymalne warunki uprawy, w tym klimat, a także glebę, dzięki czemu kawa Kona jest wspaniałym przykładem na to, jak prawdziwa kawa dla smakoszy jest pielęgnowana od zasadzenia do pierwszego łyku. 

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
zamknij