Drippery

Pokaż cały opis
 • Nowość

  Komplet 100szt filtrów papierowych specjalnie zaprojektowanych do Chemex Coffee Maker. Pasuje do Chemex 3filiżanki lub 6 filiżanek

   Komplet 100szt filtrów papierowych specjalnie zaprojektowanych do Chemex Coffee Maker. Pasuje do Chemex 3filiżanki lub 6 filiżanek

   • Hario V60 dripper, idealny zestaw dla chcących zacząć zabawę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. W komplecie wszystko co niezbędne do zaparzenia pysznej kawy z drippa.

     Hario V60 dripper, idealny zestaw dla chcących zacząć zabawę z alternatywnymi metodami parzenia kawy. W komplecie wszystko co niezbędne do zaparzenia pysznej kawy z drippa.

     • Chemex Classic Coffeee Maker w tym przypadku do zaparzenia do 3 lub do 6 filiżanek cudownego naparu kawowego w zależności od wybranej wersji Chemex. Wyjątkowo proste naczynie do parzenia kawy połączone z pięknym designem wprowadziły Chemex na piedestał kawowych dripperów.

       Chemex Classic Coffeee Maker w tym przypadku do zaparzenia do 3 lub do 6 filiżanek cudownego naparu kawowego w zależności od wybranej wersji Chemex. Wyjątkowo proste naczynie do parzenia kawy połączone z pięknym designem wprowadziły Chemex na piedestał kawowych dripperów.

       Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).
       zamknij