Strona główna / / Dzbanki do mleka

Dzbanki do mleka

Mleko... w trakcie, gdy jedni smakosze kawy nie wyobrażają sobie bez niego życia, inni pozostają na stanowisku, że prawdziwa kawa musi pozostać czarna.

Jeśli zaliczasz się do pierwszej grupy – musisz wiedzieć, że za smak Twojego ulubionego trunku odpowiada nie tylko jakość ziaren, stopień ich zmielenia czy sposób parzenia. Istotną rolę odgrywa również to, jak i z czego nalewa się samo mleko. Odkryj możliwości, jakie dają Ci dzbanki do mleka dostępne w naszej ofercie!

Czytaj więcej

Typy dzbanków do mleka w Cafe Panamera. Jak wybrać właściwy produkt?

Dzbanki do mleka (nazywane także mlecznikami) mogą pełnić dwie podstawowe funkcje. Pierwsza z nich jest prozaiczna i dotyczy oczywiście zwykłego nalewania mleka. W tym celu wystarczy nalać do nich podgrzaną (lub też nie) białą substancję, a następnie - przelać do wybranego naczynia (filiżanki, szklanki, kubka), w którym już znajduje się trunek.

Druga to natomiast opcja spieniania. Jeśli lubisz, gdy na powierzchni Twojej kawy znajduje się subtelna, lekko słodka i aksamitna mleczna pianka – pamiętaj, że wiele dzbanków daje Ci również takie możliwości. Wspomnianą piankę możesz uzyskać za pomocą specjalnego ręcznego urządzenia lub też opcji wbudowanej w Twój automatyczny ekspres.

Najpopularniejszym surowcem wykorzystywanym do produkcji dzbanuszków na mleko jest naturalnie metal (zazwyczaj stal nierdzewna). Jego zastosowanie sprawia, że produkt jest solidny, doskonale utrzymuje temperaturę, a dodatkowo zyskuje ciekawy design.

Jednak rodzaje metalowych dzbanków do kawy możemy dzielić nie tylko ze względu na surowiec. Istotnym aspektem jest również sposób ich wykorzystania. W tym obszarze warto przytoczyć przykład dzbanka do latte art, który służy nie tylko do dodawania mleka, ale również wykonywania na powierzchni kawy bardzo ciekawych wzorów. 

Jakie dzbanki do mleka oferuje nasz sklep internetowy Cafe Panamera?

E-sklep z kawą, jak i mnóstwem akcesoriów niezbędnych do jej przygotowania to także szeroki wybór dzbanków, które wykorzystasz zarówno do spieniania, jak i tradycyjnego nalewania mleka.

Oferujemy dzbanuszki na mleko takich firm, jak np. Aida.

Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi produktami, aby znaleźć coś dla siebie. Pamiętaj, że w razie jakichkolwiek pytań lub problemów, nasz zespół jest po to, aby Ci pomóc. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz. 

Pokaż cały opis
  • Mlecznik stalowywyposażony w ucho do przenoszenia oraz uchwyt do wygodnego otwierania naprzeciwko rączki znajduje się profilowany dzióbek do nalewania mleka do mlecznika można dokupić stylistycznie dopasowaną kafeterię oraz cukiernicęWymiaryśrednica 7,5 cm wysokość 9,5 cm...

      Mlecznik stalowywyposażony w ucho do przenoszenia oraz uchwyt do wygodnego otwierania naprzeciwko rączki znajduje się profilowany dzióbek do nalewania mleka do mlecznika można dokupić stylistycznie dopasowaną kafeterię oraz cukiernicęWymiaryśrednica 7,5 cm wysokość 9,5 cm...