Wagi do kawy

Właściwie dobrana waga do kawy to jeden z tych elementów, których nie powinno zabraknąć w dobrze wyposażonej kuchni, a tym bardziej – w profesjonalnej kawiarni.

Jeśli jesteś baristą lub po prostu miłośnikiem kawy – nie czekaj. Mamy dla Ciebie bogaty wybór wag, wśród których znajdziesz urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb.

Czytaj więcej

Waga do kawy w Cafe Panamera – dla kogo i dlaczego warto?

Waga do kawy stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdego fana tego czarnego trunku. Jest świetną propozycją dla baristy, któremu zależy na powtarzalności i przygotowywaniu kawy według ściśle określonej receptury. Warto jednak pamiętać, że z atutów tego typu urządzenia do ważenia ziaren mogą korzystać również inne osoby. Wagi sprawdzają się bowiem nie tylko w lokalach gastronomicznych, ale z łatwością mogą stać się stałym wyposażeniem każdej kuchni.

Do głównych atutów takich produktów zaliczamy:

 • Precyzję i powtarzalność, które umożliwiają idealne odmierzenie kawy.
 • Wygodę użytkowania, która sprawia, że są łatwe w czyszczeniu, poręczne, a także niezwykle czytelne.
 • Świetny design, który (w połączeniu z innymi sprzętami, np. młynkiem do kawy, dzbankiem lub czajnikiem) może stać się również idealnym zwieńczeniem każdej przestrzeni.

Wybrane modele są wyposażone w timery oraz inne zaawansowane opcje, które umożliwiają odmierzenie dokładnej ilości ziaren i dopasowanie jej do konkretnego typu kawy.

Jakie wagi do kawy znajdziesz w naszym sklepie?

W naszym asortymencie czeka na Ciebie między innymi:

 • Waga do kawy Rhino, która sprawdzi się zwłaszcza w trakcie przygotowywania ulubionego espresso.
 • Wagi do kawy Hario, które wykorzystasz do parzenia wielu rodzajów trunku.
 • Waga do kawy Acaia, która stanowi idealne wyposażenie każdej kawiarni.

Wejdź do sklepu Cafe Panamera i znajdź sprzęt dla siebie. Zapraszamy!

Pokaż cały opis
 • Niezwykle precyzyjna elektroniczna waga służąca do przygotowania espresso.

   Niezwykle precyzyjna elektroniczna waga służąca do przygotowania espresso.

   • Waga elektroniczna z timerem pozwalająca dokładnie zapanować na procesem parzenia kawy.  W jednym czasie można odmierzyć ilość ziarna potrzebnego do zaprzenia odpowiedniego naparu, ilość zalanej wody oraz czas parzenia. Idealnie się nada do wszystkich metod parzenia kawy a w szczególności metod...

     243,09 PLN
     dostępny

     Waga elektroniczna z timerem pozwalająca dokładnie zapanować na procesem parzenia kawy.  W jednym czasie można odmierzyć ilość ziarna potrzebnego do zaprzenia odpowiedniego naparu, ilość zalanej wody oraz czas parzenia. Idealnie się nada do wszystkich metod parzenia kawy a w szczególności metod...

     • Najnowszy produkt Hario w kategorii wagi do kawy. Elektroniczna waga z timerem pozwala bezbłędnie zapanować nad pełnym procesem parzenia kawy. W jednym czasie można odmierzyć ilość ziarna potrzebnego do zaparzenia odpowiedniego naparu, ilość zalanej wody oraz czas parzenia. Ładowanie przez USB...

       Najnowszy produkt Hario w kategorii wagi do kawy. Elektroniczna waga z timerem pozwala bezbłędnie zapanować nad pełnym procesem parzenia kawy. W jednym czasie można odmierzyć ilość ziarna potrzebnego do zaparzenia odpowiedniego naparu, ilość zalanej wody oraz czas parzenia. Ładowanie przez USB...

       • Acaia Pearl S to elektroniczna nowoczesna waga klasy premium do kawy przeznaczona szczególnie do przelewowych metod parzenia. Niepowtarzalny design sprawia, że jest przedmiotem pożądania nie jednego z nas - niezastąpiona w kawiarni oraz podczas parzenia kawy w domu.

         Acaia Pearl S to elektroniczna nowoczesna waga klasy premium do kawy przeznaczona szczególnie do przelewowych metod parzenia. Niepowtarzalny design sprawia, że jest przedmiotem pożądania nie jednego z nas - niezastąpiona w kawiarni oraz podczas parzenia kawy w domu.