Strona główna / / Kawa a Twoja osobowość

Kawa a Twoja osobowość

Picie kawy prawdopodobnie dla większości z nas jest codziennym zwyczajem, rytuałem, bez którego nie wyobrażamy sobie poranka czy deseru po obiedzie. Wiadomym jest, że kawa pobudza, obniża poziom stresu i ma dobroczynny wpływ na samopoczucie. Wpływa też pozytywnie na zdrowie. Nie każdy jednak wie, że to jaką kawę pijemy bardzo dużo mówi o naszej osobowości.

co mówi o Tobie rodzaj kawy, którą pijesz

Co Twoja ulubiona kawa mówi na temat Twojej osobowości?

Espresso – osoby pijące espresso to „liderzy” Wiedzą czego chcą i jak to osiągnąć. Są bardzo pracowici, czasem humorzaści. Wyznaczają sobie cele, do których dążą, nie interesując się półśrodkami. Miłośnicy mocnej czarnej kawy to osoby bystre, zaradne i ambitne. Traktowane często przez innych jako wzór do naśladowania.

espresso

Cappuccino  – osoby pijące cappuccino bywają obsesyjne i chcą wszystko kontrolować. To ludzie twórczy, uczciwi i zmotywowani. Są bardzo przyjacielscy, ale nudzą ich ludzie bez wyobraźni. Jeśli jednak zdobędzie się ich sympatię, można poczuć się doskonale w ich towarzystwie. To na ogół straszne gaduły, potrafią rozmawiać godzinami. Ludzie ciekawi świata oraz kreatywni optymiści. Miłośnicy cappuccino nie lubią zmian i innowacji. To tradycjonaliści. Opanowanie, szczerość i wierność, to ich największe atuty.

cappuccino

Latte – fan kawy latte to osoba ciepła, pogoda i wesoła. Zwykle nawiązuje znajomości, które trwają całymi latami gdyż jest osobą godną zaufania. Zawsze można na nim polegać i powierzać mu swoje największe sekrety. Miłośnicy latte lubią muzykę, podróże i bajki. Najlepiej czują się w towarzystwie rodziny i przyjaciół. To wyluzowani poszukiwacze przygód.

latte

Kawa mrożona – wielbiciele tego napoju to osoby odważne, lubiące przygody, nowe trendy i innowacje. Nie zawsze wybierają to co zdrowe. Lubią portale społecznościowe i są na nich aktywni. To ludzie żyjący w nieustannym biegu, wszędzie jest ich pełno. Są również wrażliwi, podchodzą do wszystkiego bardzo emocjonalnie.

kawa mrożona

Czarna kawa – osoby lubiące kawę „po amerykańsku” , tj. z podwójnym wrzątkiem, to spokojni i bezpośredni minimaliści. Lubią wszystko upraszczać. Mają też świetną intuicję. Lubią elegancję i dobry styl.

czarna kawa americano

Kawa świeżo mielona – osoby pijące kawę z fusami to tradycjonaliści. Nie lubią zmian. Wszelkie innowacje, zawirowania i przełomy w ich życiu wyprowadzają ich z równowagi i powodują, że odczuwają dyskomfort. Często walczą ze sobą i swoją osobowością, bezskutecznie.

kawa z fusami

Podzielcie się z nami czy powyższe opisy do Was pasują!

Śledźcie też naszą stronę na Facebooku - https://www.facebook.com/CafePanamera/

Zostaw komentarz

* Imię:
* E-mail: (nie zostanie wyświetlony)
   Strona: (adres http://)
* Komentarz
Kod weryfkacyjny