Strona główna / / Kawa w biurze: 3 powody, dlaczego Twoja firma powinna zainwestować w dobrą kawę

Kawa w biurze: 3 powody, dlaczego Twoja firma powinna zainwestować w dobrą kawę

Zastanawiasz się, czy kawa w firmie to dobry wybór? My już wiemy, że tak, ale aby Ci to jeszcze lepiej udowodnić - przygotowaliśmy aż 3 bardzo konkretne powody. Sprawdź i przekonaj się, że biuro bez kawy to jak samochód bez kół, rower bez łańcucha, święta bez prezentów albo... - sam możesz dokończyć to zdanie ;)

  1.     Kawa w biurze = zgrany i zmotywowany zespół

Pogaduchy przy kawie, które zabierają tylko czas i nie wnoszą nic do Twojego przedsiębiorstwa? Nic z tych rzeczy! Wspólne picie kawy w firmie sprawia, że pracownicy budują relacje, integrują się ze sobą, zacieśniają więzi, a w konsekwencji - lepiej wykonują swoje zadania. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój zespół pracował jak w zegarku lub dobrze naoliwiona maszyna – dobra kawa z pewnością Ci to ułatwi.

  1.     Kawa w firmie odpowiada za wzrost wydajności

Delektowanie się ulubionym napojem wpływa na znaczne zmniejszenie poczucia zmęczenia, poprawia koncentrację, co w konsekwencji prowadzi do podniesienia jakości samej pracy. Docenisz to zwłaszcza, jeśli zechcesz, aby Twoi podwładni zostali “po godzinach”.

Warto zwrócić uwagę także na aspekty zdrowotne. Regularne picie kawy opłaca się także z wielu innych powodów. Chociażby wpływa na lepsze krążenie krwi, odpowiada za dotlenienie organizmu, a dodatkowo ogranicza ryzyko występowania wielu chorób, które mogą skutkować zwolnieniami (L4).

  1.     Dobra kawa to wizytówka Twojej firmy

Trzeba również wspomnieć, że obecność naprawdę dobrej kawy może odbić się na tym, jak postrzegają Cię zarówno Twoi pracownicy, jak i osoby z zewnątrz (w tym klienci, dostawcy itp.). Jeśli chcesz zadbać o reputację firmy i o to, aby mówiono o Tobie “dobrze” - nie ma nic lepszego jak świetna kawa.

Uracz ją swoich kontrahentów oraz zapewnij wszystkim pracownikom. Gwarantujemy, że taka inwestycja zwróci Ci się z dużą nawiązką!

W jaki sposób przyrządzać kawę w biurze?

Jeśli chcesz połączyć przyjemnie z pożytecznym - czytaj: zapewnić stałe, szybkie i pewne źródło dobrej kawy - zdecydowanie w Twojej firmie powinien pojawić się profesjonalny ekspres do kawy. Inwestycja w tego rodzaju urządzenie jest zasadna z kilku powodów:

  • Po pierwsze – przyspiesza czas przyrządzania napoju, który w porównaniu z innymi sposobami parzenia, może trwać nawet kilkanaście razy krócej. Przygotowanie kawy w ekspresie trwa zazwyczaj kilkadziesiąt sekund, co sprawi, że każdy z Twoi pracowników zaoszczędzi nawet kwadrans – i to każdego dnia!
  • Po drugie – sprawia, że napój jest smaczniejszy i bardziej aromatyczny. Powiedzmy sobie szczerze – inwestycja w ekspres to najprostsza droga do cieszenia się całym bogactwem smaków i aromatów kaw. No chyba, że stać się na zatrudnienie baristy ????!
  • Po trzecie - oszczędza energię. Nowoczesne ekspresy są bardzo ekonomiczne, dzięki czemu pobierają mało prądu i powodują, że koszty ich obsługi są praktycznie niezauważalne.
  • Po czwarte – Ty też możesz z niego korzystać. Bo chyba nie odmówisz sobie aromatycznej kawy spożywanej w gronie zgranego i zmotywowanego zespołu, co nie? 

To co? Chcesz, aby w Twoim biurze zagościła smaczna i aromatyczna kawa?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “TAK!” - koniecznie zapoznaj się z bogatym asortymentem różnorodnych kaw, które czekają na Ciebie w naszym sklepie internetowym. Planujesz większe zakupy i chcesz spytać o rabat? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Zostaw komentarz

* Imię:
* E-mail: (nie zostanie wyświetlony)
   Strona: (adres http://)
* Komentarz
Kod weryfkacyjny