Strona główna / / Filtr Wody CF-02

Filtr Wody CF-02

Wysokiej jakości zamiennik filtrów wody Brita Intenza+

Filtr CF-02 pasuje do ekspresów producentów takich jak: Saeco, Philips, Gaggia, Gaggenau oraz Neff.

  25,20 PLN

  dostępny

  Opis produktu

  Filtr wody przeznaczony do ekspresów automatycznych w celu ograniczenia osadzania się kamienia. 

  Coffee Format CF-02 Filtr do ekspresu — zamiennik Brita INTENZA+

  Filtr CF-02 zapewnia stały dostęp do czystej i bezpiecznej wody oraz chroni ekspres do kawy przed zanieczyszczeniami mechanicznymi tj. piasek, rdza oraz redukuje ilość osadów mineralnych. Wkład filtrujący Coffee Format charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, szeroką kompatybilnością, łatwą wymianą oraz perfekcyjnym dopasowaniem. Filtr Coffee Format CF-02 jest odpowiednikiem wkładów Brita INTENZA+, pasuje do ekspresów różnych producentów wykorzystujących właśnie ten rodzaj wkładów. Sercem filtra jest wydajne złoże z węgla aktywnego, które dokładnie usuwa zanieczyszczenia oraz poprawia smak i zapach wody.

  Filtr do ekspresu kawy CF-02 to gwarancja bezpiecznej i dokładnie przefiltrowanej wody, która sprawi, że każda filiżanka kawy będzie smakowała idealnie.

   

  Jaka jest żywotność filtra do ekspresu Coffee Format CF-02?

  Filtr wody Coffee Format wyróżnia się zwiększonymi możliwościami filtracyjnymi, gdyż wydajność złoża wynosi aż do 150 litrów wody! Klasyczne wkłady dostępne na rynku umożliwiają przefiltrowanie średnio do 50 litrów wody. Filtr do wody Coffee Format CF-02 sprawdzi się w przestrzeniach o wzmożonym wykorzystaniu ekspresów!

  Zalecamy wymianę wkładu przynajmniej raz na 2 miesiące, taka częstotliwość zapewni bezpieczeństwo urządzeniu oraz pozwoli cieszyć się idealnym smakiem każdego specjału kawowego przez długi czas!

   

  Filtr do wody CF-02 kompatybilny z urządzeniami różnych producentów

  Wkład filtrujący Coffee Format jest kompatybilny z ekspresami różnych producentów tj. Saeco, Philips, Lavazza, Gaggia, Aequinox. Wkład może być używany we wszystkich urządzeniach, które bazują na filtrach Brita INTENZA+ CA6702/00, CA6702/10, CA6702/48

  Recenzje